• Співпраця

Співпраця з найбільшими локальними складами міста Луцьк забезпечує повний асортимент автозапчастин та аксесуарів до всіх популярних марок авто. В нашому Інтернет-магазині ви можете побачити тільки запчастини які є в наявності і по актуальним цінам. Весь процес обновлення наявності і ціни є автоматичним згідно актуальних даних від наших поставщиків. Також ми можемо запропонувати вам запчастини під замовлення, для цього потрібно звернутися до наших менеджерів. 

 Для роздрібних клієнтів

Скориставшись Інтернет-магазином, Ви завжди зможете придбати необхідні запчастини  для Вашого авто, від оригінальних запчастин до високоякісних аналогів. 

Для оптових клієнтів та СТО

Спеціальні ціни та умови обслуговування для автосервісів та автомагазинів. Ми зацікавлені в розвитку і запрошуємо до співпраці магазини та сервісні станції. Гнучка цінова політика, відтермінування оплати, доставка в будь-яку точку України, інформаційна підтримка, персональний менеджер. Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент автозапчастин, але й готові рішення для ефективного ведення бізнесу.

Для постачальників

Запрошуємо до співпраці оптових постачальників та виробників автозапчастин. Представлення Вашої продукції в наших магазинах та Інтернт-магазині. Реклама та інформаційна підтримка.  Ми розглядаємо плідну співпрацю з постачальниками і виробниками як один із основних напрямків розвитку компанії.